Alexander Langlet
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
LANGLET, Alexander (1870-1953): harvning med hästar,signerad och daterad Alex. Langlet 37, blyerts, ca 33x25 cm
Kuntoraportti
857707
Päivämäärä:
2020-12-30