Alexander Langlet

Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

LANGLET, Alexander (1870-1953): harvning med hästar,signerad och daterad Alex. Langlet 37, blyerts, ca 33x25 cm

Kuntoraportti

857707

Päivämäärä:

2020-12-30