Eldset 1900-tal

Eldset 1900-tal
Eldset 1900-tal
Eldset 1900-tal
Eldset 1900-tal
Eldset 1900-tal
Eldset 1900-tal
Eldset 1900-tal
Eldset 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELDSET, 1900-tal, smide och mässing, 4 verktyg, höjd ca 82 cm

Bruksspår, slitage

857709

2021-01-03