Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
KARIN DAHLIN (född 1975): Racerbilar nr 1, 3 och 5, signerad och numrerad Karin Dahlin, 2/200, gicleéprint, bladmått ca 36x35 cm
857710
2020-12-25