Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, rokokostil, valnöt samt mahognyfanér, krön med skuren dekor, spegelns mått 168x62, konsolens höjd 81, 67x36 cm

Maskstungen, slitage

857713

2020-12-23