Harald Sallberg litografi

Harald Sallberg litografi
Harald Sallberg litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): "Broderande kvinna vid fönster mot Norr mälarstrand", signerad Harald Sallberg, litografi, 35x27 cm

Dedikation, gulnad

857719

2020-12-30