Målarmästare J.M. Bergendorff

Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff
Målarmästare J.M. Bergendorff

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGENDORFF (1800-tal), fyra kompositörer, ´Haydn, JC Bach, Mozart, en otydlig text´, olja på duk, signerad J.M. Bergendorff, ca 42 x 33 cm

J.M. Bergendorff var målarmästare i Stockholm, bosatt på Luntmakaregatan 31

Krackelerad

857730

2021-01-06