Fickur i 18 k guld

Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, diameter 45 mm, vikt ca 52,5 g, inkl. ställ samt nyckel

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bucklor

857735

2020-12-23