Tor Norling stilleben

Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med äpplen, signerad Tor Norling och daterad -33, bildstorlek ca 22 x 29 cm

857741

2021-01-06