Tor Norling

Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TOR NORLING (1895-1972): landskap med hus, olja på dukpannå, signerad Tor Norling och daterad -33, ca 29 x 22 cm

857744

2021-01-06