Elis Lindgren

Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELIS LINDGREN (1866-1938), By i solnedgång, olja på duk, signerad och daterad 1935, ca 58 x 90 cm

Litet färgbortfall

857763

2021-01-08