Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELIS LINDGREN (1866-1938), By i solnedgång, olja på duk, signerad och daterad 1935, ca 58 x 90 cm
Litet färgbortfall
857763
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här