Vive Tolli etsning

Vive Tolli etsning
Vive Tolli etsning
Vive Tolli etsning
Vive Tolli etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIVE TOLLI (född 1928, Estland): Etsning, signerad bl.a. "Paastu- Maarjapäev" samt daterad 1977, numrerad 17/35, bildmått ca 50x52

857776

2020-12-22