Gunnar Norrman

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Mistlar", torrnål,, signerad och daterad, G. Norrman 1968, bildmått ca 21x15 cm

gulnad

857794

2020-12-30