Finländskt tennstop

Finländskt tennstop
Finländskt tennstop
Finländskt tennstop
Finländskt tennstop
Finländskt tennstop
Finländskt tennstop
Finländskt tennstop
Finländskt tennstop

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

TENN STOP, Finland tidigt 1800-tal, höjd 20 cm

Slitage, mindre reparationer

857800

2020-12-28