Liss Eriksson skulptur i brons

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): skulptur, flicka sittande på huk, patinerad brons, monogramsignerad samt numrerad 6/8, gjutarstämpel E.Godard Fond, höjd ink sockel ca 26 cm

Smärre bruksspår

857805

2020-12-22