Tyska tennkannor

Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor
Tyska tennkannor

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

TVÅ TENNKANOR, sannoligt Tyskland 1700-tal, höjd 31 cm

Slitage

857810

2020-12-28