Bertil Gadö

Bertil Gadö
Bertil Gadö
Bertil Gadö
Bertil Gadö

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL GADÖ, hamnmotiv, signerad, daterad -47, olja på pannå, ca 44x54 cm

857812

2021-01-06