Matti Koskela litografi

Matti Koskela litografi
Matti Koskela litografi
Matti Koskela litografi
Matti Koskela litografi
Matti Koskela litografi
Matti Koskela litografi
Matti Koskela litografi
Matti Koskela litografi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MATTI KOSKELA (1933-2020) komposition, signerad samt daterad 1987, litografi, 73/95, 63x48 cm

857814

2020-12-29