Matti Koskela litografi
Valmis
2020-12-29
857814
| Korkein tarjous | 30 EUR |
| Arviointi | 150 EUR |
MATTI KOSKELA (1933-2020) komposition, signerad samt daterad 1987, litografi, 73/95, 63x48 cm