Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEIDA RIVES (Estland/Sverige, 1915-1989): Komposition, signerad L´Rives och daterad 1956, provtryck, 30 exemplar, bildmått ca 40x35 cm
Ej examinerad ur ram, ojämnheter på papper
857820
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här