Leida Rives litografi

Leida Rives litografi
Leida Rives litografi
Leida Rives litografi
Leida Rives litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIDA RIVES (Estland/Sverige, 1915-1989): Komposition, signerad L´Rives och daterad 1956, provtryck, 30 exemplar, bildmått ca 40x35 cm

Ej examinerad ur ram, ojämnheter på papper

857820

2020-12-30