Två tyska tennkannor
Vollendet
2020-12-28
857822
| Höchstes Gebot | 65 EUR |
| Schätzwert | 200 EUR |
TENNKANNOR, Tyskland 17/1800-tal, höjd 25,5 och 30,5 cm
Slitage