Två tyska tennkannor

Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

200 EUR

TENNKANNOR, Tyskland 17/1800-tal, höjd 25,5 och 30,5 cm

Slitage

857822

2020-12-28