Klubbat för:
65 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
TENNKANNOR, Tyskland 17/1800-tal, höjd 25,5 och 30,5 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
857822
2020-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner