Två tyska tennkannor

Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor
Två tyska tennkannor

Klubbat för:

65 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

TENNKANNOR, Tyskland 17/1800-tal, höjd 25,5 och 30,5 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

857822

2020-12-28