Remmare Trelleborg

Remmare Trelleborg
Remmare Trelleborg
Remmare Trelleborg
Remmare Trelleborg
Remmare Trelleborg
Remmare Trelleborg
Remmare Trelleborg
Remmare Trelleborg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

REMMARE, 11 st, bl a, Trelleborg, 1900-talets mitt, olikfärgade kupor, höjder ca 20 cm

1 st med fotnaggar

857824

2021-01-03