Roberto Matta
Valmis
2020-12-30
857825
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), komposition, signerad samt numrerad 65/168, bildmått ca 87x65 cm
Gulnad, mjuka hanteringsveck, yttersta marginalen av bladet något slitet, ram med lösa fogar