Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
150 EUR
PAULI VUORISALO (född 1944) 2 st litografier, fiskar, signerade samt daterade -91, litografier, 40/90, 70x50 cm, 68x48 cm
857839
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här