Lars Holmström serigrafier 2 st

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

LARS HOLMSTRÖM (född 1949) "det nästa gröna steget", "det nästa blåa steget", signerade samt daterade -90, serigrafier, 14/15 TPL´A, 55x44 cm

857841

2020-12-30