Alvar Gullichsen serigrafi
Valmis
2020-12-30
857843
| Korkein tarjous | 60 EUR |
| Arviointi | 150 EUR |
ALVAR GULLICHSEN (född 1961) "Reggae Submarine", signerad samt daterad 2013, serigrafi, 343/60, 37x75 cm