Sami Rinne 2 st serigrafier

Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier
Sami Rinne 2 st serigrafier

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

SAMI RINNE (född 1971) "livskunskap", "Arabesk", signerade samt daterade -98, -99, serigrafier, II 2/50, 2/50, á 40x60 cm

857844

2020-12-30