Ann Sundholm etsning

Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

300 EUR

ANN SUNDHOLM (född 1961) "kalsonger", signerad samt daterad 1993, etsning, 8/40, papperstorlek 110x75 cm

857845

2020-12-30