Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
300 EUR
KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Augusti", signerad samt daterad -93, serigrafi, 42/75, 66x84 cm
857847
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här