Kimmo Kaivanto serigrafi
Klubbat för:
260 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Augusti", signerad samt daterad -93, serigrafi, 42/75, 66x84 cm
Kuntoraportti
857847
Päivämäärä:
2020-12-30