Kimmo Kaivanto serigrafi

Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi

Klubbat för:

260 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Augusti", signerad samt daterad -93, serigrafi, 42/75, 66x84 cm

Kuntoraportti

857847

Päivämäärä:

2020-12-30