Kristian Krokfors serigrafi
Closed
2020-12-30
857851
| Sold for | 120 EUR |
| Estimate | 200 EUR |
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "Rango", signerad samt daterad -97, serigrafi, 9/60, 44x79 cm