Pasi Niininen 3 st serigrafier

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

150 EUR

PASI NIININEN (född 1960) 3 st grafiker "liten spegling I, II, III", signerade samt daterade -93, serigrafier, Tpl´a 13/15, 15/15, á 20x19 cm

857853

2020-12-30