Lauri Ahlgrén 3 st grafiker

Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Lauri Ahlgrén 3 st grafiker

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

200 EUR

LAURI AHLGRÉN (född 1929) 3 st serigrafier "ankkare", "hand", "lamppa", signerade samt numrerade 13/60, 15/75, 15/70, ca 18x18 cm

857854

2020-12-30