Lauri Ahlgrén 3 st grafiker
Valmis
2020-12-30
857854
| Korkein tarjous | 85 EUR |
| Arviointi | 200 EUR |
LAURI AHLGRÉN (född 1929) 3 st serigrafier "ankkare", "hand", "lamppa", signerade samt numrerade 13/60, 15/75, 15/70, ca 18x18 cm