Reino Hietanen grafik

Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik
Reino Hietanen grafik

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

150 EUR

REINO HIETANEN (1932-2014) 3 st, "regn", "hav", signerade samt daterade 2007, 2008, -09, litografier, 11/70, 30/80, 70/75, á ca 12x5 cm

857855

2020-12-30