Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
150 EUR
REINO HIETANEN (1932-2014) 3 st, "regn", "hav", signerade samt daterade 2007, 2008, -09, litografier, 11/70, 30/80, 70/75, á ca 12x5 cm
857855
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här