Kristian Krokfors serigrafi
Closed
2020-12-30
857860
| Sold for | 100 EUR |
| Estimate | 200 EUR |
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "bassäng", signerad samt daterad -87, serigrafi, 28/50, 68x50 cm