Kristian Krokfors serigrafi

Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "bassäng", signerad samt daterad -87, serigrafi, 28/50, 68x50 cm

857860

2020-12-30