Inari Krohn färgetsning

Inari Krohn färgetsning
Inari Krohn färgetsning
Inari Krohn färgetsning
Inari Krohn färgetsning
Inari Krohn färgetsning
Inari Krohn färgetsning
Inari Krohn färgetsning
Inari Krohn färgetsning

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

150 EUR

INARI KROHN (född 1945) moder natur, signerad samt daterad 2001, färgetsning, 7/50, tpl´a, 25x20 cm

857863

2020-12-30