Lisbet Lund etsning

Lisbet Lund etsning
Lisbet Lund etsning
Lisbet Lund etsning
Lisbet Lund etsning
Lisbet Lund etsning
Lisbet Lund etsning
Lisbet Lund etsning
Lisbet Lund etsning

Klubbat för:

70 EUR

Utropspris

150 EUR

LISBET LUND (född 1932) under täcket, signerad samt daterad -84, etsning, 8/30, tpl´a, 33x15,5 cm

857872

2020-12-30