Klubbat för:
50 EUR
Utropspris
150 EUR
PASI NIININEN (född 1960) 3 st serigrafier, "Kungen", "löparen", "soldaten", signerade samt daterade -94, serigrafier, numrerade 7/10, 5/10, 5/10, á 90x29 cm
glaset på "löparen" trasigt
857873
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här