Klubbat för:
35 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
TENN OLJELAMPA, stämplad Schröder Celle och graverad C.D.D. 1847, höjd 26 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
857876
2020-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner