Oljelampa i tenn

Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn
Oljelampa i tenn

Klubbat för:

35 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

TENN OLJELAMPA, stämplad Schröder Celle och graverad C.D.D. 1847, höjd 26 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

857876

2020-12-28