Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Vinterträd", litografi, signerad och daterad, G. Norrman 1947, bildmått ca 25x23 cm
gulnad
857889
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här