Alexander Langlet

Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Motiv med hästar, signerad och daterad Alex.Langlet- 53, blandteknik, ca 33x22 cm

Zustandsbeschreibung

857890

2020-12-30