Boréns bordslampa
2020-12-22
857891
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORÉNS, bordslampa, 1900-talets andra hälft, lackerad metall, höjd ca 55 cm, diameter ca 44 cm
Slitage och repor