Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

JARDINJÄR, jugend, 1900-talets början, förgylld metall, insats i glas med slipad dekor, höjd 9, diameter 27 cm

857892

2020-12-23