Taklampa
2020-12-22
857894
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme, 3 glaskupor, glaskupor, höjd ca 65 cm
Slitage