Christian Berthelsen, oljemålningar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHRISTIAN B.S. BERTHELSEN (Danmark, 1839-1909): Sjölandskap samt vinterlandskap med jägare, 2 st oljemålningar, signerade, olja på duk, vardera 29x39,5 cm
Slitage, repor, smärre färgbortfall, retouscher
857905
2020-12-23