Christian Berthelsen, oljemålningar

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

CHRISTIAN B.S. BERTHELSEN (Danmark, 1839-1909): Sjölandskap samt vinterlandskap med jägare, 2 st oljemålningar, signerade, olja på duk, vardera 29x39,5 cm

Slitage, repor, smärre färgbortfall, retouscher

857905

2020-12-23