Kopparformar 18/1900-tal
2021-01-03
857907
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FORMAR, 5 st, 18/1900-tal, koppar, höjder ca 12-17 cm
Slitage