Munkjärn koppar 18/1900-tal

Munkjärn koppar 18/1900-tal
Munkjärn koppar 18/1900-tal
Munkjärn koppar 18/1900-tal
Munkjärn koppar 18/1900-tal
Munkjärn koppar 18/1900-tal
Munkjärn koppar 18/1900-tal
Munkjärn koppar 18/1900-tal
Munkjärn koppar 18/1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MUNKJÄRN, 3 st, koppar, 18/1900-tal, längder ca 48-60 cm

Slitage

857910

2021-01-03