Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
JONAS BOHLIN, vägghylla, "Zink", Källemo, signerad J Bohlin, längd ca 143 cm
Ingår i temaauktionen New Nordic
Bruksslitage
857912
2020-12-29