Slagbord furu

Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, profilerad skiva, låda i sarg, höjd ca 75, 98x53, total längd 175 cm

Brukslitage, fläckar, torrsprickor, senare dragknopp

857930

2020-12-23